Strona startowa Kontakt Mapa serwisu dolnośląskie kujawskopomorskie lubelskie lubuskie łódzkie małopolskie mazowieckie opolskie podkarpackie podlaskie pomorskie śląskie świętokrzyskie warmińsko-mazurkie wielkopolskie zachodniopomorskie
 
Bank Spółdzielczy w Radziejowie - szukaj
pasek
pasek
pasek2
pasek2

LOGOWANIE DO CUI
KURSY WALUT SGB
WYKAZ BANKOMATÓW
PLACÓWKI
SGB MOBILE
Aplikacja SGB Mobile
PROMOCJA VISA BUSINESS
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat promocji
KART VISA BUSINESS
GWARANCJE BANKOWE
SGB Leasing

Kursy walut

Tabela kursów walut dla dewiz
nr: 114/A/2021
obowiązująca w dniu: 2021-06-16 g. 08:00

KrajWalutaDewizyKurs średni NBP
symbolkodjednostka kupno sprzedaż
AustraliaAUD78112.78222.94692.8728
KanadaCAD78812.97063.14663.0704
SzwajcariaCHF79714.11244.20044.1601
CzechyCZK21310.17210.18340.1780
DaniaDKK79210.58980.62480.6093
UGWEUR97814.41304.64624.5306
W. BrytaniaGBP78915.13695.39835.2617
NorwegiaNOK79610.43480.46050.4491
SzwecjaSEK79810.43440.46020.4495
USAUSD78713.64463.83013.7349

Miasto:   
KURSY WALUT SGB
z dnia 2021-06-16 g. 08:00
WalutaSkupSprzedażŚr. NBP
EUR4.41304.64624.5306
USD3.64463.83013.7349
CHF4.11244.20044.1601
GBP5.13695.39835.2617
zobacz więcej
STOPY PROCENTOWE NBP
Stopa procentowaProcent
Referencyjna0.10
Lombardowa0.50
Depozytowa0.00
Redyskonta0.11
 Obowiązują od 2020-05-29
PROMOCJA TERMINALI
terminal platniczy 201710
OFERTA KREDYTOWA
Kredyt gotówkowy EKO
Kredyt gotówkowy 'Tani kredyt'
Kredyt inwestycyjny 'Rolnik'
Kredyt mieszkaniowy
Kredyt Rolnik/ Przedsiębiorca
Nasza witryna internetowa stosuje pliki cookies. Jeśli chcesz się dowiedzieć do czego one służą - kliknij ten link. Możesz zablokować zapisywanie plików cookies zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki na blokowanie zapisu plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na stosowanie mechanizmu cookies przez naszą witrynę.
© Copyright reserved by Alma S.A.